Kurz Spirální stabilizace páteře Praha 1


Spirální stabilizace páteře

Spiralyoga je ucelený systém,který vychází z Iyengar yogy a využívá spirální stabilizaci. Klade zvýšený důraz na správné provedení ásan, zapojení funkčních spirálních zřetězení svalů, které by se mělo správně zapojovat v každém kroku. 15 let pracuji jako terapeut. Vetšinou pracuji pomocí Dornovy metody, ale často využívám i jiné techniky. (Spiral dynamik, SPS, a jiné). Speciallizuji se na skoliozy a často ke mě jezdí i případy, které dostaly doporučení k operaci, která skoliozu řeší zavedením kovových tyčí do zad.

Pracuji také jako lektor SPS a tuto techniku vyučuji maséry a fyzioterapeuty po celé republice. Tuto svou praxi využívám s klienty na joze.

Často u mě končí lidé, kteří si at už špatně prováděnou jogou, nebo i jinými sporty vytvořili zdravotní problémy. Samozřejmě lepší je začít správně už od začátku.

Nepovažuji se za žádného jogína. Považuji se za terapeuta, který využívá jogu, stejně jako další systémy a techniky, abych lidem pomohla vrátit se k sobě, k dokonalému zdraví, do svého středu.

Pokud chcete tento systém vyzkoušet, zavolejte 608 724 530 Renata Škrabalová. První hodina zdarma.design: signatura.cz  /  programming: abuco.cz

© spiralyoga 2012